Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    Topikgazda

    válasz TESCO-Zsömle #17417 üzenetére

    Nekem nem kellene pl minden... Vagyis az kellene, hogy egy jó közösség és egy sikeres ORGba tartozzunk, legyenek céljaink és tudjunk együttműködni.

  • mrfire

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #17417 üzenetére

    Biztos, hogy nem én leszek ez az illető. De biztos, hogy sokan vannak, akiknek ez okoz örömet, és élni is fognak minden lehetőséggel. Vannak akik csak a számoknak élnek, és nekik ennyi elég. Ez olyan, mint az ember, aki egész nap az aukciós házat bújja, és így szeret meggazdagodni. Igazából a magánügye, hogy neki mi okoz örömet, az engem nem érint.
    Az viszont már nem lesz vicces, mikor én az egy darab hajómmal szeretnék szállítani, de nem tudok értelmes profitot termelni, mert az ilyenek miatt lementek az árak.
    Na most annyira nem félek ettől, mert nem lesz sok ilyen, de sajnálom, hogy meg van rá a lehetőség.

    (#17416) GypsFulvus2
    Erre az AI dologra én is gondoltam, de szerintem az ilyen profi AI-kat csak ellenfél formájában láthatjuk majd, és szerintem valami nagyon távoli területen bukkannak majd fel, vagy különleges helyeken. Az már tényleg sok lenne, ha ilyen gyilkos AI-kat lehetne felbérelni. Ugyanis mindig van egy-két ember aki nem átlagosan gazdagodik, hanem a vérében van a pénzszerzés és tényleg 1000x akkora vagyona van, mint egy átlag jómódúnak, és az ilyen megengedheti magának majd ezeket is. Aztán az isten sem óvna meg minket ettől, ha ránk küldi a Hornet raját... Ebből sem lenne sok, de jobban érezném magam, ha egy sem lehetne.

    De korábban Zsömle mondta, hogy a felbérelhető AI-k buták lesznek, nem tudom direkt beállításról volt-e a szó, vagy általános AI intelligenciáról, mert akkor egyik infó a másik ellen szólna. De azt hiszem direkt így fogják beállítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák