Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz GypsFulvus2 #16062 üzenetére

    Hál istennek abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy megmarad a Hornet, úgyhogy majd írok ha túl leszünk pár Co-Op Vanduul Swarm-on. ;)

    (#16063) Goblin12: Amit én kinéztem, annak két hete volt a Concept Sale-je és 350 USD volt. Jelenleg egy Hornet helyettesíti a hangárban...

    Az Orion maga egy hajó, egy mobil bányászplatform. Az viszi a bányagépeket magán oda, ahol kell. A raktere kívülről is hozzáférhető, hogy a bányászott ércet könnyű legyen betolni.

    (#16064) mrfire: Jól tudod, ez az egyetlen, és nem is lesz több gyárilag bányászatra specializált hajó, de persze PU-ban nincsenek megkötések, minden hajót arra használsz, amire csak akarsz. Legfeljebb a vázkialakítás limitál majd. Aurorával is lehet majd roncsokat fosztogatni vagy bányászni. Nyilván nem lesz könnyű, és nem is lesz túl hatékony, de ha találsz egy lelőhelyet, hát vihetsz magaddal pár ércmintát bizonyítékul...

    Mondtam "odaát" is, hogy a Reclaimer annyival tud többet, hogy a roncshajók vázát is fel tudja dolgozni. Az elhagyott hajókon levő használható fegyvereket, tárgyakat, alkatrészeket a Reclaimer-rel is ugyanúgy kell kimenteni, mint egy Aurora-val. Kiszállsz a hajóból, odamész, leszereled, visszaviszed a hajóra. Ennyi. Ezen a téren a Reclaimernek mindössze annyi előnye van, hogy könnyebben kutatja át a hajót a specializált szkennerekkel és a drone-okkal. De innentől kezdve, ha van mellette 8 Auróra, akkor simán végigszalad a roncsmezőn és kiadja a feladatot a melósoknak, hogy mit hozzak el a hajókról. Mikor a "trógerek" végeztek egy hajóval, mennek a következőt megtisztítani, a Reclaimer meg teszi amit más nem tud és bedarálja az üres vázat.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák