Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Volfram42 #10052 üzenetére

    ha nem akartam volna húzni, akkor nálam a gyári amd elég lett volna (csak hangos), bár még az előző procimról megvolt a TX3 Evo-m.. Mivel viszont tuningolni akartam, így kellett az erősebb hűtés, de ez már egyéni ízlés kérdése. Vettem rá egy használt Ashura-t, így már lehet cibálni, de ettől függetlenül akinek nincs rá ingerenciája, az nem fektet bele ebbe. Az alaplap drágább? ne vicceljünk már, amikor vettem, 13-15k körül már voltak 760-as, 18k körül pedig 970-es chipsetű alaplapok. Nekem úgy volt meg az proci-alaplap kombó 70 körül (a ramokat drágán vettem, voltak vagy 28-30k körül, és összesen 100k alatt voltam), hogy az egyik legdrágább (de nem sabertooth) tuning 990FX alaplapot vettem (ASUS M5A99FX PRO R2.0). És szintén év elején vettem őket, és azóta csak esett az áruk (most már ugyanezt a kombót 36 + 30 + 23 = 89k-ból ki lehet hozni)
    Szóval én simán úgy számoltam magamnak, hogy ASUS M5A99FX PRO R2.0 + 8320 + 8 giga 2400-as XMP Beast ram megvolt 100k körül, hasonló intelból i5-tel 120-125k felett lett volna valamivel. Az meg testvérek között is 20-25% differencia.

    Na mindegy, hagyjuk a témát. nekem inkább egy 8320 tűnik máig "jövőállóbbnak", mint egy i3. i5-öt meg nem kaptam volna ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák