Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #2458 üzenetére

    Azt megköszönöm. Amúgy egy párbeszéd nem jelent csak meg. Amikor megtalálom Iskra feljegyzését a Teleportról, akkor Perfumer-rel beszélnek kellene, de szerintem azért nem jelent meg, mert hamarabb kipucoltam a Halott Várost, mint hogy megtaláltam volna a Papírt és ezért nem jelent meg. Mert abban a párbeszédben mondja Perfumer, hogy miután kipucoltam a Halott Várost, találkozzunk a Teleportnál. Még Norman is küld egy üzenetet, hogy velünk akar tartani, mert már nincs mit keresnie a Városban.

    Szal nagyon érdekes ez a rész. Meg ugye az Angolban teljesen másképp is van fordítva ez az egész történet. Hisz amikor Lightning-gal újra találkozunk, ott úgy írja le, hogy Iskra Lightning-nak felel meg és ő állította le a Város védelmét, holott Iskra volt és Lightning vele zsarol meg, hogy ha nem állunk le a kereséssel, megöleti Iskra-t. Ebből az derül ki, hogy végig az orrunknál fogva vezetett Lightning, de ezt egy régebbi Hszben le is írtam. Nagy nőcsábász ez a Strelok, de mindig átvágják a csajok. :)

    Most a Dokis M16-os, Álcázott Exos cuccokra próbálok rákeresni, de eddig nem találtam rá hivatkozást. Mivel ezt a kér cuccot kell neki megtalálni egy Limansk-i rejtekhelyen. Még mindig keres a fájlokban, de eddig semmiben se hozta ki, ami azt jelenti, hogy benne sincs a játékban a rejtekhely.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák