Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz kekeeci #2255 üzenetére

    Én láttam őket, de ugyanúgy kiütöttem, mint a többit :F Azoknál meg mindig van kéz is. Csak most látom, hogy ahányszor ott jössz vissza Cordonra, annyiszor van ott az a sereg. Most már lassan inkább kerülök a Szemétdomb felé :)

    Néhány érdekesség a Souphoz viszonyítva:

    - Friar PDA-ját sokkal egyszerűbb megtalálni nemsokára a feladat megkapása után. A Soupban ez elég nehéz. Itt Friart először Agroprom Undergrounban kaptam el, most pedig egyenesen rám támadott a Szemétdombon a hangárnál mielőtt még a Bárhoz eljutottam volna. Viszont a nagyobb gond itt Praporral van, mert ő kér ugye 10 tudós segélycsomagot mielőtt segít, ezeket viszont itt iszonyat nehéz összegyűjteni.

    - Amikor Sidorovich elküld a katonai bázisra ellopni a táskát a dokumentumokkal, itt tényleg ajánlatos belopózni és ellopni, mert ha riadó van, akkor isten őrizz mekkora balhé lesz ott helikopterekkel meg csapatokkal.

    - Mindenki Vodkát kér, de alig lehet találni néhányat. A banditáknak ugye van elég raktáron, viszont Borovt elég nehéz meggyőzni, hogy a haverjuk vagy és beengedjen oda. Nem csak Ratot kell elkapni, van egy kemény lövészet próbatétel is előtte.

    - Rat itt nem jelenik meg egyből Cordonon, mint a Soupban, hanem itt lép be a mérnök a képbe, aki a Bárnál PDA-kat javít. Először hozza kell menned, és ő megkeresi neked Ratet a térképen, és csak azután találod ott. Ezt valamiért kivették a Soupból és a mérnök ezen funkciója fölöslegessé vált e miatt.

    - Na, és nagy lőszerhiány van. Míg a Soupban eddig már derékig járunk lőszerben, itt még nem is láttam csőgránátot. A katonáknál alig van 5-6 töltény, és az árusoknál méregdrága az e féle cucc. Ez jó is, meg nem is. Jó azért, mert itt tényleg a Zónához méltón minden apró kelléket fel kell kutatnod és meg kell becsülnöd, viszont rossz, mert vannak előreláthatatlan helyzetek, amikor tehetetlen maradsz, mint pld. a harckocsi Sötét Völgyben a Cordoni átjárónál. Egyszerűen nem volt mivel kiiktatnom.

Új hozzászólás Aktív témák