Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akellla

    tag

    válasz mikrofon #9474 üzenetére

    Üdv. Nekem tegnap du jött meg Enchant 1300 Subbal ,elég régóta hezitáltam de Gixxer88 meggyőzött ezúttal is köszi a biztatást,az ára miatt szükségem volt rá. Szóval rövid ismerkedés után a lényeg amit eddig tapasztaltam,a rendszer brutál mélyre képes mind zenénél mind mozinál,a hangerő 20m2 nappaliban félig feltekerve is bőven elég,torzítást a max közelében sem tapasztaltam.De ami ennél is fontosabb sőt a legfontosabb a hangzás/hangminőség szerintem csodálatos,kis hangerőnél is szépen élettelin szól,a sub nem dübörög hanem testet ad a zenének szinte kottázni tudnám a basszust,nekem majdnem hihetetlen hogy ilyen hang tud kijönni egy soundbar ból.A mozizásról még nincs nagy tapasztalatom,egy filmen vagyok túl,a Go n néztük meg magyar hanggal az Aszfalt Királyait hátulról jellemzően kevés hang és effekt jött ,ugyan honnan jött volna,viszont mégis teljesen mozihangulatú volt az előadása valójában kitűnő hangminőségben rátett egy lapáttal a filmre,vagy kettővel,persze az is igaz hogy a bar még kicsit alacsonyan van elhejezve,tehát némi változás lesz szerintem.Ha nagyon fontos hogy hátul is szóljon akkor nem ez a Te rendszered,egyik barátomnál volt szerencsém meghallgatni a Samu Q 90 R -t nem volt rossz,de annak a sub ja csak brummog ehhez képest, engem az volt ami zavart,de fül kérdése is,szerintem zenében nagyságrendekkel jár a Samu előtt pont a sub miatt.A mozi meg ha nagyon lényeges inkább komponens rendszerben gondolkodnék egy jobb bar árán azt is tudsz venni,és az összes bart kenterbe veri. Hát most ennyi,ha jobban megismerkedtünk majd írok még tapasztalatokat ha valakit érdekel. ÜDV

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák