Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz likeaRAINBOW #17123 üzenetére

    Nekem ez van még mindig:

    Becsült szállítás:
    várhatóan 2023.12. 1

    Nem bánnám, ha módosulna, főleg, hogy ki is fizettem. :) Korábbi BF tapasztalatom sajnos, hogy volt már olyan, hogy nem valós árukészletre vett fel egy cég rendeléseket (Mall.hu), aztán ajánlgattak helyette gagyibbakat és mosták kezeiket, szóval még azért nem élem bele magam a dologba. Én 10:41-kor rendeltem meg.

    Én is messziről indultam egyébként, olyannyira, hogy nem is volt tervben soundbar de aztán úgy voltam vele, hogy nincs már kedvem annyit kábelezni, meg Atmos erősítőt keresni, jó hangfalrendszerrel, drága is lenne, szóval akkor váltsunk (egy Pio VSX 529 - Harman HTKS16-ról). Ismerős épp szert tett egyre és nem győzött róla áradozni de 300 fölött azért nem feltétlen vettem volna most, de ez az ajánlat azt mondom tényleg ütős most, ennyit megér szerintem. Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy teljesít.

    #17121DavidX120707: Az általam linkelt JBL nem fér bele? Szerintem 65-ért teljesen jó deal most, főleg, hogy máshol az SB170 kerül 70-75-be. Szerintem teljesen jól szól, szép mélyek, minden hang a helyén van, zenére is jó, nyilván a maga kategóriájában.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák