Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz AttiMM #9456 üzenetére

    Szia,

    én örülök, hogy ezt leírtad. Igazából reggel, mikor elkezdtem írni az előző HSz-emet akkor a tiéd még nem volt.

    Pl. nagyon jó, hogy a halkan filmnézést leírtad, mert ez nekem is fontos. Azért is érdekes, mert a JBL bar 9.1-nél mindenhol szerepel negatívként, hogy a beszéd hangkiemelést nem tudja. Így ezzel lehet teljesen ki is esik, pedig hogy örülne a feleségem, hogy a háttérhangszórók valójában nem falon vagy állványon lennének, hanem a középső egységen, amikor nem nézek filmet....

    Másik érdekesség, hogy én a zenei részt nem olvastam ilyen rossznak, mint amennyire te most leírtad. Így valójában kérdés számomra, hogy te teszed magasra mércét, vagy tényleg nem üti meg az igényes zenehallgatás szintjét. Mondjuk kérdés, hogy akkor a többi soundbar ehhez képest hol van. Pl a HW900T. Én a HW70T-t néztem, mert az van most jóáron, meg elvileg több helyen azt olvastam, hogy nagyon hasonló a 800T-hez. Viszont az általad is linkelt oldalon zenei teljesítményben a 70T a 800T alatt van nem is hajszállal. Mondjuk a 900T az meg egy hajszállal felette. Bár kérdés, hogy ezek a mért értékek mennyire tükrözik a hallgatási élményt....
    Minden esetre így még érdekesebb lett számomra a q900T. Feltéve, ha jó irányba nézelődök.... Bár szeretném olcsóbban megúszni....
    Mondjuk az általad linkelt oldal a legjobb zenei soundbarnak, a q950t-t írja. Ha jól gondolom akkor annak ugyan olyan, vagy nagyon hasonló főegysége van mint a q900T-nek, ami csak egy hajszállal tud többet a tesztjük alapján mint a 800T....

    Szívesen olvasnék egy hasonló leírást a JBL bar 9.1-röl.... Mert kérdéses benne még akkor a zenei képesség mellett, hogy halkan mennyire élvezetes a filmnézés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák