Új hozzászólás Aktív témák

  • -myself-

    tag

    Sziasztok,

    régóta szerettem volna már venni egy soundbart a piciny lakásunkba, mert a tv hangszórói érthető okokból nagyon dobozhangon szólnak
    Mivel a tv LG, így először a NB3530A volt nálam a legesélyesebb. Volt szerencsém meghallgatni élőben, de nem tetszett annyira... valahogy a mély és a soundbar között nem volt meg az összhang. Persze lehet, egy hibás példány volt. Aztán valaki ajánlott itt egy JBL Cinema SB 350 es játékost, és azt is kipróbáltam egy Média Marktban. Na ez még egy olyan zsúfolt helyen is tisztán szólt! szóval ráesett a választásom. Nálam a fő szempont az volt, hogy még 70e forint környékén találjak valamit, e fölé nem akartam már menni, mert sztem teljesen felesleges egy kis lakásba többet költeni. Szóval ezt a készüléket csak ajánlani tudom mindenkinek.
    Én mondjuk egy médialejátszót használok tartalomfogyasztásra, és így egy optikai kábellel kötöttem össze a barral (mellesleg adtak hozzá optikai kábelt, és falra rögzítő konzolt is!). Persze a további kis kütyü (telefon, tablet) meg bluetoothon keresztül kapcsolódik hozzá.

    egy szó mint száz, nem bántam meg a vételét

    Mellesleg szerintem a legnagyobb baj, hogy nem tudja az ember kipróbálni az adott eszközt, mielőtt megvenné :(((
    Szóval baromi jó lenne először összehasonlítani valahol őket, mert kb hallomásból vásárol Így az ember, ami sztem elég lutri. És pl a MMben sem rakják ki mindegyik készüléket... ott is inkább a drágábbik eszközöket pakolják ki. Nálam még nagy befutó lett volna a Sony de sehol nem tudtam sajnos kipróbálni

    Na szép Napot

    Nexus forever...

Új hozzászólás Aktív témák