Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    Sziasztok!

    Már jópár hónapja van LG SH5-öm. Meg vagyok vele elégedve, nekem elég. Viszont van egy bosszantó hibája.
    Csak nem tudom kideríteni, hogy a SB hibája, a TV hibája vagy a szolgáltatóé, azaz Digi kábel Budapest!
    A TV egy 42LA690s.
    A hiba előjön HDMI és optika csatlakozáskor is:
    pl. M4 sportot nézek MPEG hangsávon, mert ugye az a legtisztább és az az alapértelmezett. Majd elkezd a hang megszakadozni, kimaradni kb fél másodpercre. Teljesen random, van hogy pár másodperc alatt kétszer is, van hogy 10 percig nem jelentkezik. A csatornák is randomok, de úgy vettem észre az MPEG kódolásúak.
    Ha átteszem DD-re, akkor ott tompább a hang de a jelenség nem észlelhető. Mikor elmegy/kimarad a hang, utánna mintha halkabban jönne vissza, vagy csak érzéki csalódás, azt nem tudom.
    Hívtam a Digit, kijöttek a panelhoz, valamit szereltek, mondták, hogy cseréltek valami alkatrészt, de persze nem javult meg a helyzet.

    Ha pendriveról, medialejátszóról nézek filemt, halgatok zenét a probléma nem jelentkezik.
    A TV hangszórójána probléma nem jelentkezik, de mintha néha néha abban meg egy kis "pukkanást" hallanék, de nagyon nagyon halkan.
    Ebből gondoltam, hogy Digi.
    BT-n sem jelentkezik a gond.

    Valaki találkozott ilyen problémával: SB, TV, vagy Digi lehet a hunyó?
    A jelenség az SB újkorától megvan és nem rosszabodott.
    Ahol lehet DD-re váltani átváltok, de van olyna csatorna ahol nem lehet, ott eléggé zavaró.

    Köszi! :R

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák