Új hozzászólás Aktív témák

  • Bellami

    csendes tag

    válasz CactuS #12852 üzenetére

    Én lennék az! Szóval pénteken meg is jött a PhilipsTAB8805/10. Hangsúlyozom, nem vagyok szakértő, csak átlag user. Úgy értelmezd a véleményem erről. 3 napja próbálgatom és egyre jobban a maradására szavazok. Mivel másik SB-vel nincs összehasonlítási alapom, nem tudom összehasonlítani.( a másik szobában a samu tv-re HT-E6750W van kötve) Ami tetszik: 1.szépen szól, 2. a mély az nagyon jól kijön, 3. sok beállítási lehetőség, a telóval is u.a-t mint a távirányítójával. A beállított 4 hangzás módok mellett(mozi,zene, beszéd,stadion) egyedi eq-t is lehet. A surround is ki-be kapcsolható.A mély és magas hangok -5 től +5-ig lehet állítani. De még külön a mélynyomó szintjét szintén ebben a skálában állíthatjuk és a sound-ét szintén. 4. telfonról Bluetoothon zenét (Online rádió)-t is hallgattam. Itt, mikor kb 5-6 m-re, a másik szobába vittem át a telót kezdett kicsit be-be akadni hang átvitel, de maradva a szobában,2-3 m-re, semmi gond. 5. a kijelző fényerejét is lehet 3 fokozatban állítani.6. Teszteltem DV/ Atmos youtube videókkal. Nyilván nem olyan, mintha lenne a hátam mögött is hangszóró, de sejteti sokszor, merre-merről jön-megy a hallani való. De erre lehet tenni hátsókat is, de csak olyat, ami a play-fit tudja! Akkor biztos nagyon tutti lenne. Én a kb 30 nm-s szobában nagyon kis hangerőn tudom hallgatni úgy, hogy a mélynyomó szintjét 0-ra állítom, mert durván nyomja! Becsuktam a szoba ajtót és mikor a konyhában voltam,dübörgött így is a mély! Gondolnom kell a szomszédokra, ezért vettem visszább. Eddig nem bántam meg,sőt!
    Mivel 153 e ft-ba került, a lélektani határt sem léptem igazából át. Ha van kérdés, szívesen megválaszolom, ha tudom. :)

Új hozzászólás Aktív témák