Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro Koryak

    addikt

    válasz k-adi #74777 üzenetére

    1. részt megnéztem aznap, kicsit túl van tolva szerintem.
    Azért lehet továbbnézem... :U

  • negyven2

    veterán

    válasz k-adi #74777 üzenetére

    Én gondoltam, hogy írok a Prime Videón elérhető Hazbin Hotel-ről, de meg akartam várni, míg lemegy az első évad. Egyszerre rendeltek be 2 évadott még 2020-ban, úgyhogy remélhetőleg nem kell rá sokat várni.

    Amúgy érdekes az tényleg, hogy nem csak itt, de úgy szinte sehol se írnak nagyon róla, pedig nézettségileg a Prime videon valami 110+ országban van az élen, a megjelenése óta (itthon 2. a Reacher után).

    Amiről nem írtál azok, a dalbetétek, mert azok nagyon jók (részenként van belőlük átlagban kettő) még önmagukkban hallgatva is. Illetve, hogy azért ez egy erősen 18+-os rajzfilmsorozat, amiben azért elég erősen jelen van a szexualitás ábrázolása és a káromkodás is. És azért elég "véres" is tud lenni sok helyen (tehát abszolút nem gyerekeknek való).

    Ami az Amazon részéről kicsit hiba, hogy nem tették fel a 2019-es Pilot epizódot, mert tényleg azzal indul ez a történet, és így az elején sok dolog furcsa lehet, hogy mi-miért van. Ott egy picit más a rajzstílus, és a szinkronhangok mindegyike is más.

    YouTube--on amúgy fent van (hiszen eleve oda készült websorozatnak), még magyar felirattal (és szinkronnal) is.

    Hazbin Hotel (Pilot) – Magyar Felirat

    A történet alapja lényegében annyi, hogy Charlotte "Charlie" Morningstar, Lucifer lánya, a pokol hercegnőjének az az ötlete támad, hogy a pokol túlnépesedése ne úgy legyen kezelve, hogy évenként egyszer a, mennyi angyalseregek lejönnek ide, és egy hatalmas népírtást csinálnak az itt élő bűnös lelkek (démonok) között. Hanem úgy, hogy az általa létrehozott Hotelben, kvázi rehabilitálják (jó útra térítik) az elkárhozott lényeket és igy, saját magukat megváltva, feljuthatnak a mennyországba!

    Pro Koryak: Az tény, hogy nagyon tömény és gyors a történet mesélése (ez szerintem egy hibája), és így a ~20 perc körüli részek miatt kicsit rövidnek is tűnik az évad. De érdemes tovább nézni (nemhiába adták ki az első évad felét akkor egyből).

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák