Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz lezso6 #70706 üzenetére

    Én 2 hete fejeztem be, de őszintén szólva kár volt. Az 5. évad még nem volt annyira szörnyű, de az utolsó egy kalap trágya. Mintha maguk a szereplők is leszarták volna az egészet. A nagy fő ellenfelek annyira béna karakterek és színészek voltak, hogy szó szerint csak nevetni tudtam rajtuk. Még Marco Inaros karaktere valamelyest nézhető volt( bár a csúnya nézésén, és a morgó hangján kívül nem tudom mi volt benne annyira fenyegető), de a fia és az azt játszó színész szánalmas volt. Az a csávó még a Holdent játszó színészt is alul múlta. Amos karaktere tok üressé vált, pedig nagyon tetszett, hogy egy kicsit a múltja is előkerült a földi részekkel.

    Az meg külön csalódás volt, hogy tudtommal tudta mindenki, hogy a 6. évad az utolsó, de ehhez képest minden részben vitték egy sztorit 1-2 percre, amivel aztán nem kezdtek semmit, meg meg is hagytak egy csomó nyitott kérdést, amivel nem kezdtek semmit. Nálam ez a sorozat is bekerült a GoT mellé, aminek sikerült elbaszni\összecsapni a végét. Kár érte...

Új hozzászólás Aktív témák