Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tasunkó

    senior tag

    válasz Mik76 #68087 üzenetére

    Csak 4 részt láttam. Kasey, ha oldalra fordítja a fejét vezetés közben, onnan már tudom hogy ügy lesz, csak már beérne ahova elindul mert már engem idegesít, hogy nem tudja elintézni amit akar, mert lépten nyomon Piszkos Harry felvezető 5-perc kaliberű bűnűgyekben kényszerül igazságot tenni. A kisfia szerintem erről majd drogosként fog dalokat szerezni ha felnő, hogy Apa amikor bement a városba az autóval...De nem akarnám felnagyítani a sorozat hibáit, annyira nem kerültek nálam se fókuszba, tudom úgy nézni hogy nem zavar meg. Sheridannek már az 1883-ban is felfigyeltem erre a túlélő mítoszára, ami ugyanakkor nékülözi a hátulról lelövés túlélők által unalomig ismételt gyakorlatát, és ami nem volt a kifejezett erőssége a sorozatnak, (de nem is az egyetlen mondanivalója)viszont kétségkívül erős felvetés volt, és kíváncsi vagyok itt mire fog kifutni. Leginkább egy John Wayne 2.0-nak látom a megalapozását, vagy 1.5-nek, mintha John Wayne azóta betöltetlenül álló gipsszobrának helyére, egy továbbfejlesztett konzervatív amerikai bronzszobor felállítására tenne kísérletet. Elgondolkodtat az egész konzervativizmus életképességéről, ahogy ugyanezzel a sunggal sikerül tökön is rúgnia. De szórakoztató, van cselekmény, kikapcsolódós sorozatnak elmegy, majd megnézem.

    Kérek egy számot a jútútú

Új hozzászólás Aktív témák