Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zzeN

    aktív tag

    válasz spammer #32459 üzenetére

    A kép amit Logan mutat ugyanaz a kép, amit Dolores apja megtalál a homokban, William felesége.

    A fényképen Ford van, az apja és Arnold (Bernald).

    [ Szerkesztve ]

  • WayneGace

    őstag

    válasz spammer #32459 üzenetére

    Igen. Szerintem Dolores esetében több idősík váltás van. Nem csak kettő vagy három. Az, hogy miért bántotta Dolorest, nem tudom. Talán az ő személyisége is megváltozott. Vagy célja volt azzal, hogy bántotta. Illetve az is lehet, hogy már nem Dolores motiválja.

    Nem is azt mondanám, hogy egyértelmű a William=MiB, hanem több dolog erre enged következtetni. Például, amikor William megérkezik, akkor a csaj, aki fogadja, ugyanúgy néz ki, mint aki MiB-kel és Teddyvel volt az utóbbi részben. MiB tett is rá megjegyzést, amikor meglátta. Amikor felvágták Dolores hasát, akkor láthatjuk a mechanikus részeket. Tehát William idősíkja a múlt, hisz jelenben már más az androidok felépítése. Ahogy William személyisége változik, egyre inkább MiB irányába terelődik. Legalábbis én úgy látom. Elég nagy mészárlás közepén várta a barátja ébredését. Azt is tudjuk, hogy befolyásos, gazdag családba nősül be. MiB-ről is tudjuk, hogy szintén gazdag és befolyásos. Nem hiszem, hogy ezek véletlenek és a két személyről nem derülne ki előbb-utóbb, hogy ugyanaz.

    Ford apja van elvileg a képen. Ugye Bernard nem látta Arnoldot rajta korábban és azért gondolta, hogy a házban Arnold van. Még úgy is szólította. Csak később kiderült, hogy Ford apja mintájára lett készítve az az android.

    [ Szerkesztve ]

    BestSecret invitációt privátban adok.

Új hozzászólás Aktív témák