Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz k-adi #26100 üzenetére

    én most nézem, sajnos a feliratra várnom kell, anélkül nem biztos hogy érteném :( az tuti, hogy jócskán eltértek a könyvtől, de jó kis sorozat lett ennek ellenére. vagy épp emiatt :D

    (#26096) spammer: lesz 2. évad?

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • spammer

    veterán

    válasz k-adi #26100 üzenetére

    The Man in the High Castle

    SPOILER

    Túl sokat szerintem nem lehet belelátni, azon kívül, amit láttunk. :D A könyvet nem olvastam, és nem is szeretnék róla megtudni semmit, nem akarok spoilerbe futni, még akkor sem, ha nem egyezik teljes mértékben a sorozattal.

    Tagomi szerintem már korábban is átlépett a másik idősíkba. Hogy a nyaklánc mitől speciális, azt passzolom, hiszen gondolom már a nyaklánc előtt is képes volt erre Tagomi. A 3 főszereplőnek eddig úgy tűnik, gőze nincs, hogy mi a fene történhetett, hogy saját magukat látták a felvételeken. A 2. évad gondolom ennek a kinyomozásáról (is) fog szólni.

    No de a címre is reagálva: Az ember a fellegvárban. Ha úgy nézzük, Hitler bázisa egy fellegvár, és ő a fő célpont, a birodalom első számú embere. Ő gyűjti a felvételeket. Ugyanakkor azt mondták, hogy az ember a fellegvárban készítette a felvételeket. Tehát akkor nyilán nem Hitler. És Tagomi képes az idősíkok között átjárni. Szóval... :)

    Nagyon várom a folytatást, de jó messze lesz még. Addig is remélem sikerül minden könyves spoilert elkerülni.

    (#26103) rétisün: úgy tudom, hogy lesz folytatás. Remélem is, itt és így nem lehet abbahagyni.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák