Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuromoj

    veterán

    válasz oriic #19569 üzenetére

    Jövőhéten jön Káin :C

    Én Gotham-re leszek nagyon kíváncsi Joker miatt illetve hogy meglépik-e Robint, még újszülöttként.
    Sőt mindegyikre, mert most elég jó részek voltak. :)

    [ Szerkesztve ]

    PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

  • spiky03

    veterán

    válasz oriic #19569 üzenetére

    Flash

    Hát igen ebben is van valami. De ugye volt az egyik részben amiben eltűnt egy kis időre Barry képessége, akkor meg ugye a jövő is megváltozott, mert az újságban akkor már más jelent meg. Ami ugye csak akkor változott vissza, amikor Barry-be újra visszatért a "lélek" :)
    De úgy gondolom ez nem volt hatással Wells-re, mert ugye akkor vele is kellett volna valaminek történnie, ha a jövőből jött.

    Jaja, remélem azért kapunk majd arra is valamikor választ, hogy miért is "kellett" neki létrehoznia Flash-t? Hogy mit tud, amit ugye mi még nem tudunk a jövőről, mert vsz azért hozta létre, hogy majd valamiben segítsen a jövőben.

    Igen biztos, hogy valami ilyesmi lehet benne, hogy a Sárga Flash azért jött vissza, hogy már kiskorában megölje Barry-t, hogy később Flash meg se szülessen. Vsz Barry az idősebb Flash pedig követte, hogy megakadályozza, de sajnos nem járt teljes sikerrel, mert az anyját nem tudta megvédeni. Vagy lehet, hogy ez nem is volt neki ott már szempont, csakhogy magát mentse?

    Ezt is nagyon remélem. :) Mondjuk ha van valaki aki otthon van a Flash univerzumban, akkor szólhatna pár jó szót. :)

    Mert én sajnos ebben nem vagyok otthon. Mert pl Batman-t azt tudjuk, hogy mi történt meg Superman-nel is a másik univerzumban. Ott tudom a történeteket.

    @(#19570) gyuromoj Gotham

    Jaja, őt én is várom már, nah meg a kicsi Robin-t hogy hozzák be a történetbe. De szerintem most még csak a szülők lesznek bent.
    De valóban már egyre jobb ez a sorozat is, de nekem még mindig a Flash az első, gondolom azért mert ott sok az üres folt. és így izgi. :)

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák