Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz bobalazs #17120 üzenetére

    Jaj nekem. :D Tenyleg elnezest minden erzekeny lelku rajongotol, nem akartam en senkijebe beletaposni. :)

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • spammer

    veterán

    válasz bobalazs #17120 üzenetére

    Ennyi erővel minden sorozat megosztó, mert nincs olyan, ami mindenkinek tetszik. :) A "Sopi" ( :D ) ott van IMDb Top 10-ben (és 9.3 pont jelenleg). Nyilván nem szentírás, nem jelenti azt, hogy mindenkinek tetszeni fog, de attól még jelzésértékű a minőséget tekintve. Ahogyan ez is: Won 5 Golden Globes. Another 87 wins & 222 nominations. De vannak, akik a Breaking Bad-ről meg a The Wire-ről is azt mondják, hogy unalmas (vagy hogy szar).

    Nekem is voltak/vannak olyanok, amik unalmasak, de attól még nem feltétlenül tartom közepesnek vagy rossznak. Ha már amúgy is volt említve a Six Feet Under. Kétszer kezdtem neki (egyszer régen, egyszer nem olyan régen), de másfél évadon túl nem jutottam. Ettől függetlenül nem mondom rá, hogy közepes, mert nagyon életszerűen megírt történet, de én elég karakter-centrikus vagyok, ha azok nem fognak meg, akkor nehezebben nézem. És nem rosszak a karakterek sem, de valamiért a 2 tesón kívül egyik sem ragadt meg, és ők sem annyira, hogy berántson a sorozat (Nate nője meg az idióta öccse viszont kifejezetten idegesített). Továbbá a kissé epizodikus "heti hulla" téma sem annyira jött be (de egyébként azok is jól meg voltak írva, csak nem jó nézni a halottakat, na :) ). Viszont be fogom ezt is fejezni valamikor, már csak azért is, mert érdekel a vége, és a tesók sorsa (No spoilers please! :) )

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • S e t h

    nagyúr

    válasz bobalazs #17120 üzenetére

    Nekem sem jött be, anno hangot is adtam ennek és akkor is volt, vagy voltak ellenzők.
    Ha már maffia, akkor inkább Boardwalk empire, ami bár sokszor lassú, de mivel "kosztümös" és a Cosa Nostra amerikai bölcsőjénél bábáskodik, így evidensebb volt számomra a nézése, mintsem egy olyan majd egy órás játékidővel bíró sorozaté, amiben egy néhány tagot bemutató, számláló group szinonimájaként próbálják elhitetni velünk, hogy ha lokális szinten is, de a szervezett bűnözés csúcsát látjuk, ahol a főnök évadokon keresztül rinyál a pszichológusnál és folyamatosan az otthoni konfliktusok ismétlődnek évadról-évadra szinte mindennemű változtatás nélkül.
    Én nagyon vártam, hogy vége legyen.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák