Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz jookomak #8130 üzenetére

    Engem sajnos nagyon meg lehet venni a külsővel. ;] Pl. ránézek erre és azonnal innám. :D Amúgy szerintem számít, egyfajta igényességet is sugall, ha normálisan meg van csinálva.

    [ Szerkesztve ]

  • adster

    tag

    válasz jookomak #8130 üzenetére

    Nem mondanám, hogy az egyetlen, sőt... A nagyobb baj az, hogy a gyártók között is csak olyanok vannak. ;]

    Ha egy kicsit jobban ki akarjuk vesézni, akkor többféle oka lehet a dolognak.

    1. Ahogy korábban mondtam, vagy ők is így vannak vele, és teljes mértékben lesz*rják a kinézetet, mondván, hogy a beltartalom a lényeg, és hasonlók. Erre kapásból azt az ellenérvet hoznám fel, hogy egyelőre még azért nem állnak olyan szinten a söreik, hogy hiteles legyen tőlük ez a filozófia (és ezt úgy nagy általánosságban mondom gyártó nélkül, természetesen nem a Hopfanaticra gondolok...). De alátámaszthatnám azzal is a dolgot, hogy mivel sörök értékesítéséről van szó, így itt is működniük kell különféle marketing-eszközöknek, szóval ha csak a belbecs lenne a fontos, akkor akár nájlonszatyorban is árusíthatnák a főzeteket... Valahogy ki kell lógni a tömegből, és ez különösen akkor lesz majd igaz, ha például olyan szinten fog állni a sörfőzés tudománya nálunk, mint az USA-ban. Akkor az édeskevés lesz majd, hogy egy sör jó, mert az egy alapvető elvárás mindenfelé. Ahhoz, hogy érdekes is legyen, valami kézzelfoghatóval kell operálni, olyasmivel, ami még az ízlelés előtt az adott termék felé billenti a mérleget.

    2. Az is lehet továbbá, hogy szeretnének ők valami maradandót alkotni a küllem terén is, de vagy kevés hozzá a fantázia, vagy a ráfordított energia, stb. Én ezt a verziót tartom reálisnak.

    3. És egy köztes megoldásként lehetséges, hogy tudnának ők jót is csinálni, csak nem nagyon van rá igény. Ezt sem tartom kizártnak, főleg, ha megnézzük, hogy éppen milyen felvetésre írom válaszként e sorokat. :P :P Mármint az utóbbi részét a mondatnak, az első felét azért fenntartással kezelném. :DDD

    http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

Új hozzászólás Aktív témák