Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz Dr.Zoo #8107 üzenetére

    A dícséret Téged illet! Sokan csak olvasnak róla, de nem mozgatja meg a fantáziájukat. S ez nem is baj. Van, aki szénrajzokért, van, aki vasútmodellekért s van, aki templomokért járja az országot-világot. Nekünk ez* a mozgatórugónk :-)

    (* = nem kizárólagosan, persze...vagy igen? :-))

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

  • adster

    tag

    válasz Dr.Zoo #8107 üzenetére

    Szó sincs róla, félre ne érts, egyáltalán nem téged szerettelek volna minősíteni, nem rád céloztam, inkább a kínálatért felelősökre.

    Ha valaki szereti a sört, akkor örvendetes, hogy minél többféle főzetet szeretne megkóstolni, tapasztalgatni, és nem ragad le a "Heineken ezerszer veri a Kőbányait" életérzésnél. Ennek során pedig ha karácsonyi sörökre kerül a hangsúly, akkor értelemszerűen azokat fogja először kipróbálni az ember, amikhez legegyszerűbben hozzá lehet jutni, főleg ha azok még jók is, mint a felsorolt belgák. Úgyhogy természetes, hogy beszerzed ezeket, aki már próbálta és unja őket, az is megvette annak idején legalább egyszer, úgyhogy ezen át kell esni. :)

    Csak azzal van a gond tehát, ha valaki ezeken már szerencsésen túl van, és nemigen tud máshoz hozzájutni, bárhogy is szeretné. Éppen ezért legalább párszor kipróbálhatnák a forgalmazók, hogy behoznak pár újdonságot, aztán ha megtörtént, és a kutya nem veszi, akkor majd a sörfogyasztókat fogom okolni érte. Addig viszont az eladókat, mert ötlettelennek, és néha már igénytelennek tartom, hogy 10 éve ugyanazzal az 5 sörrel riogatják a népet. Kicsit kibővítve a kört a belga söröket forgalmazó cég sem bővíti a kínálatát már ezer éve, bár nem tudom, de talán nem igényelne nagy módosítást, ha azt mondanák, hogy 9-10 darabot felveszünk a szortimentünkbe. Ez főleg belga sörök terén siralmas, amikből egyébként is 4.678.377-féle létezik - igaz, nagyrészt hasonló karakterrel.

    Ennél még a Metrót is jobban megsüvegelném, mert a mostani újságukban is láttam valami német karácsonyi 6-os pakkot, amit teljesen ismeretlen ugyan, és valószínűleg egy sima lager Mikulásos címkével, de ilyenkor egyébként is csak ez számít. :)

    http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

Új hozzászólás Aktív témák