Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz olloczky #24614 üzenetére

    Őszinte leszek, a lezárások kezdetén kezdtem el követni Winkler csatornáját és mindenkit, minden vendégét bírom, Reketye, Balázska, Józsi, a szlovákiai haver, de jók voltak Diána felújítós videói is meg a kislányával a csokimikulás-szörp-kínai édesség kóstolók, de Szilárdot nem bírom, így hosszú ideje nem nézem azokat az epizódokat, amelyekben ő is szerepel, annyira irritál a faszi.

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

  • olloczky

    senior tag

    válasz olloczky #24614 üzenetére

    Egy kis élménybeszámoló:

    sajnos nem sikerült senkit találnom, akivel mehetnék, így egyedül vágtam neki. a tervem az volt, hogy a söröket, felezgetném valakivel, akivel egy asztalhoz kerülök. sőt a legjobb az lett volna, ha megbeszéljük, hogy melyik söröket ki hajlandó beáldozni, és a maradék fel nem bontottat haza vinném. pláne, hogy a karácsonyi időszakban sejtettem, hogy porter/stout/desszert sör vonalon fog mozogni a paletta. hát bánatomra így is lett.. :)

    7 darab sör volt összesen, abból 5 darab 9%-os, 1 darab 8.5%-os és 1 darab 4.5%-os.
    A tételeket megnézhetitek a Winkler videojában.

    A Mars egész finom lett, tényleg karamellásan sűrű, édes volt. A bounty is egész jóra sikerült, viszont a vaníláis kóla valami borzalom volt.. :D a többi elment.

    Az asztaltársaság 6 fő volt, és 2 sráccal nagyon jót beszélgettünk a kóstolás közben is, és utána is. Sajnos nekik már volt egy taktikájuk a sör megfelezését tekintve, így én tényleg egyedül maradtam ezzel a 7 sörrel.. a Marsot befejeztem de a többit nem tudtam, a kóstolás végére nagyon eltelítődtem.

    Robival sikerült képet készíteni, és kifaggatni, hogy miért nem kóstol BYM söröket. Kifejtette, de a lényeg az, hogy nincs szándékosság benne, csak valahogy még nem jött össze. Ami a durva, hogy még tényleg soha nem is kóstolta őket.. :Y

    A 12 ezer forintos belépő, elvileg csak a 7 sör árát tartalmazta, nem volt rajta felár. Összességében jó hangulat volt, a kvízeken meglepődtem, de tetszett az ötlet.

    Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

Új hozzászólás Aktív témák