Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz koxx #20216 üzenetére

    Lehet, hogy lekostolt 200 fele szupermarketes alaplagert, de a par videojabol amit lattam az jon le, hogy a tobbi stilusbol mutatoba latott parat aztan annyi. De nekem az alapveto problemam az vele, hogy nincs tisztaban a komlokkal, es lagersoroket sem kepes ugy hasonlitani egymashoz a tobbnyire "ez szarabb, az jobb" vonalon kivul, hogy az ertelmezheto legyen szamomra. Jo dumaja van meg mond erdekes tenyeket, de a sorok ertekeleseben erosen amator szerintem.

  • mekker

    őstag

    válasz koxx #20216 üzenetére

    Hét nem tudom. Nálam már nagyon rég elásta magát, például amikor ideológiai szempontok alapján csapba öntötte a Cheeki sört, és húzta a pofáját indokolatlanul. Totalcaron is már évek óta kínos a ripacskodása, meg a pongyola ál-lazasága. $ponzorciumot is véltem felfedezni valamelyik videójában.
    Negyed évente beletekerek egy videójába, és süt le róla a szagértelem...
    A sortesztek.blog.hu jut róla eszembe, ahol bebaszási indexet adnak a söröknek, és elmondják hogy jobb e vagy szarabb e, mint a Soproni világos.
    Egyszerűen nem derül ki a tesztből, hogy megéri e a pénzét egy sör, vagy csak épp retardált.

    Legszívesebben baxnám a kukába az összes ilyen élősködő *nfluenszerrel együtt, akik pénzért dezinformálják a társadalmat. Robi meg már annyira nem vicces. Boomer-tier poénok és a felesége teszi ki a műsor szórakoztató részét.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák