Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    válasz bajnokpityu #20120 üzenetére

    Szerintem semmi probléma az egyenletben. Tény, hogy nem arra válaszoltam, amit kérdeztél hogy van-e PET-palackos kiszerelésben ár-érték arányban jobb. Inkább csak árat vezettem le az "egyenletben": nagyobb tétel + olcsóbb csomagolás = olcsóbb sör. Ennek ellenére 2000 Ft-ot említesz 1,5 l-re. Ami szerintem sok egy Big Footért. Ennyi. Az ízlés meg valóban szubjektív. Az viszont nem, hogy annyira nincs ott az élvonalban, hogy ennyiért adja a söreit, akármilyen jó. Mert ha tényleg jó lenne, akkor ott lenne a magyar élvonalban. Tessék egy példa, hogy a fő kérdésedre válaszoljak:

    https://madscientist.hu/termek/mango-bay/ 1550 Ft literes PET-palackkal
    És a MS, kb. az a magyar főzde, aki joggal, nem joggal, de a legdrágábban adja a söreit. Ha valaki élvonalban van. megvan a hype, akkor megteheti, mert veszik, még a tegyük fel nem túl jól sikerült tételeket is.

    Nelem pl. nem a kedvencem a linkelt sör ízvilága, de a sörrel nincs baj, ezt érezni. Egy Bigfoot 2222-ben nincs semmi olyan, amit ne szeretnék, mégis rossz. Nekem. Nem vagyok sörszakértő, de erős a gyanúm, hogy egy szakértő meg is mondaná miért.

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák