Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Jhonny06 #19758 üzenetére

    nagyon jo arcok voltak egyebkent. en parszor jartam ott, ami miatt jo volt:

    villamgyorsan alkalmazkodo es segitokesz eladok. jo, ott epp veletlenul nyitaskor mar a bejaratnal taboroztam egy kulonosen elszurt muzeumi tura kozepen, ahol egy amerikai arccal sikerult lespanolni hamar o is delutan kettokor ugrott be lerabolni a keszletet. a terror haza kicsit eros volt, es a csakajo feluton volt a szepmuveszetibe es imperial bizcotti break volt csapon, meg veil fozott amun. konkretan otthagytam 100 eurot es az utolso uveg, felretett de sose osszeszedett Noat (allt rajta a por es ugy kerult szoba hogy megemlitettem) en hozhattam el azzal a felkialtassal, hogy nehogy barkinek is megemlitsem, hogy megis mi van abban a gyujtoben, mert megolnek :DDD *. ja es mivel a szepmuveszetiben lehet furan neztek volna ram kb 15 kilo sorrel, igy elraktak nekem a dobozom. ja es teljesen nyiltak voltak arrol, hogy az x soruk csapon inkabb erdekes, de inkabb izhibas. megkostoltam, tenyleg az volt.

    aztan voltunk lent baratokkal meg ketszer, a valasztek remek volt. emlekszem amikor egyik baratomnak a kezebe nyomtam az omnipollo x buxton rocky road imperial stoutot. neki tul edes volt, de igy ugy voltam, hogy meghivtam muvelodni.

    hopaholicban iden voltunk lent nyaron. azt szamolgattuk, hogy ha elvileg ejfelkor bezart a hely, akkor hogy a fenebe mentunk haza az ejjel fel3mas busszal, mikozben muanyagpoharunkban Prairie imperial stout volt meg mindig. egyebkent ugy mentunk at oda, hogy beultunk a Dezsobe es a masodik kor utan rajottunk, hogy itt mar nincs tobb erdekes soruk.

    *igen visszaimportaltam egy uveg sved sort Svedorszagba.

    ---

    a cikkhez meg annyit hozzatennek, hogy a belga kb a proto kezmuves kocsma volt, es az mar 2010ben elvileg nyitva volt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Aranypatkány

    tag

    válasz Jhonny06 #19758 üzenetére

    :( Akik átveszik az üzletet remélhetőleg értenek a "műfajhoz" és nem züllesztik le a helyet.

    A Hopához meg annyit, hogy én életemben egyszer voltam csak ott, de akkor pont valami tuctuc zene szólt, és eléggé zavaró volt. Ez általános, vagy attól függ ki a csapos?

Új hozzászólás Aktív témák