Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz 14adam #16712 üzenetére

    A Beerosag jo hely. A Brewdog-ban voltam en is apukammal amikor hazalatogattam (nagy impy stout fan az oreg), kicsit lelombozott. Az akasztott ki, amikor automatikusan odamentem a hutohoz, hogy meglessem az uveges valasztekot, es ram szoltak, hogy mit keresek ott, mintha lopni akarnek.

    Nos, tudni illik, hogy az osszes angol Brewdog-ban ezert van kiteve a huto, hogy az emberek valogathassanak a sorok kozul. Ertem en, hogy mas orszag, meg minden, de amig a Dezso, Csakajo, stb helyeken nincsen ebbol problema, sot, eleve azert vannak a polcon a sorok, hogy az ember fogdossa, nezegesse oket. Megcsak nem is voltak huzosabb sorok a hutoben, a Csakajo-nal sokkal dragabbak vannak.

    A Meantime eleg hurka miota megvette a SABMiller, tole meg az Asahi. Remelem nem fizettel tul sokat erte.

    En par BYM sort probaltam otthon, illetve kihoztam magammal ket uveggel a Generations-bol (Red: Blackberry, Red), de azokat meg nem nyitottam ki. Faszak voltak, az IPAk siman megalljak a helyuket az angol masodvonalban (CW/Verdant meg magas lec azert). A Luckies stout pedig meg merem mondani a top tier UK szinten van. Ekkora olajos kaves izbombat csinalni egy 6% stout-bol mar tehetseg kerem szepen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák