Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bash

    őstag

    válasz Tyren #680 üzenetére

    62°C-nál melegebb még sosem volt, értelemszerűen a ventilátor ritkán pörög hallhatóan, pedig 2.4GHz-es proci van benne. A grafikus kártyával egyetlen gondom, hogy a 30"-s monitoromat nem tudta meghajtani a dock-on lévő DVI-n keresztül, így le kellett cserélnem egy 24"-esre. Akksiidőt 1,5 hét múlva fogom tesztelni érdemben, a billentyűzete jóval hangosabb, mint a diNovo Edge-m, másra igazán nincs panaszom. A hangja nagyon meglepett, nem számítottam rá, hogy ilyen jó hangot produkálnak ilyen pici hangszórók. Dolgozni vettem, a munkát maradéktalanul el tudom látni vele, Vista-n is működik minden kritikus programom.

    http://bashtravel.com/

  • k.

    őstag

    válasz Tyren #680 üzenetére

    Nekem van egy ötletem.Nem tudom mennyir hatásos de a procit lefogja az fix.
    Rámész az aksi ikonra a tálcán rákattintasz és ott more power options.Ezután rákattintasz kiválaszott mod(nálam vaio optimized)alatt hogy change plan settings.Ezután valahol középtájt rkattintasz a change avanced power settings.Ha ez megvan a kis ablakban megkeresed a power processor management és ott beállitod hogy mekkora legyen a max kihasználtság az aksin és mikor a 220ról megy.Remélem ez jó lesz

    Egyébként tényleg érdemes lenne komolyabban frissiteni a modellpalettát a sonynak.Irták is hogy csökkent az eladásuk a felső kategoriában mivel az alsó kategoriát fejlesztették.Szerintem a 2008as év sok sok ujdonságot hoz majd vaiok terén ha nem akarnak lemaradni.

Új hozzászólás Aktív témák