Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyren

    aktív tag

    válasz k. #679 üzenetére

    Hát lehet, hogy csak én néztem el valamit, de mintha régebben a tz-kben lett volna optikai drive. Ebben meg most már csak külsőt ír? Talán annak a helyére ment a hdd?

    Amúgy az SZ szériára szerintem is ráférne már egy rendes újítás. Az egy dolog, hogy pakolják bele a jobb videokarit, meg a jobb procit, meg memórát, de emiatt új számozást adni?? Nemtom, hogy az SZ691-essel hogy vagy, de az én SZ5-ösöm azért nem azt aszintet hozza, amit egy ilyen géptől elvárna az ember. Szót se róla, nagyszerű gép, de azért ...
    Röviden összefoglalva: melegszik, hangos és az akksiidő sem az igazi.
    Az enyémben csak 2Ghz-s proci van, annál kisebbel a carbonosokat nem is adjkák, DE túlontúl melegszik. Az egy dolog, hogy szinte folyamatosan megy a venti, de volt már, hogy így is felment a proci 80°C-ra. Engem ez idegesít benne legjobban. Nem tudom magam túlteni rajta. :W Az meg, hogy 13,3"-os, LED-es és 3 órát alig bír normál haználat mellett wifi-vel, azért... Ezt egy 14"-os Thinkpad is produkálja.

    Bash: Nem próbáltad te valahogy visszafogni a kicsikét, hogy ne melegedjen, meg hogy tovább bírja az akksi? Én NHC-vel próbálkozom, de nincs valami átütő siker. Esetleg, ha lenne valami tuti tipped, akkor megköszönném, ha megosztanád velem. :R

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Új hozzászólás Aktív témák