Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyren

    aktív tag

    válasz visnor2000 #578 üzenetére

    Én sem ismerem az "IT"-t, de most nézegetve az áraikat nagyon gyanúsan olcsók. Kicsit túlságosan is, de ki tudja. Nem tudom, hogy honnan szerzik gépeket, de a szériaszám alapján ezek is amerikai szériás notik, tehát amerikai a billentyűzet, vagyis nincs "0" és "í". Ennek kérdezz szerintem utána. Illetve én még anno régen hallottam valami pletykát, hogy vannak nem "made in japan" VAIO-k is, amiket németországban vagy hol raknak össze (legalábbis hazénkba onnan lehetett anno hozatni). Nos ezek olcsóak, de nem hozzák a VAIO minőséget. Hangsúlyozom, hogy ez utóbbi lehet, hogy csak pletyka. De ha ezek tényleges árak, van rájuk garancia, és nincs semmi átverés, akkor hülyét kell kapni, mert naon jó áron vannak. Ez esetben kihagyhatatlan.
    A S&M-nál csk akkor javítanak garanciálisan, ha ott vetted a gépet. Egyébként csak pénzért és garivesztés mellett.
    Egyébként a S&M kínálata szerintem nem kisebb, csak éppen mindig a legújabb szériát forgalmazzák. Ez szerintem érthető. Bennem ilyenkor felmerül a kérdés, hogy honnan van a többi cégnek SZ1-es notiból még mindig, amikor az vagy 1,5-2 éve kifutott modell.

    [ Szerkesztve ]

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Új hozzászólás Aktív témák