Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Tengri #40821 üzenetére

    De max csak az ár miatt, a Sony A1-el hasonlítva, nem? A Sonykban is ugyanaz a panel van tudtommal, szóval műszakilag nem lehet eltérés, ugyanakkor mivel drágább ugyanaz a generáció (tavalyi OLED modellek a két gyártónál), így nyilván a B7V-t érdemes venni, ha még hozzáférhető ÉS van rá akció.

    Egyébként ha már az ár így képbe került: én pl. egy 65B7V-et canceleztem (pedig már meg volt rendelve) egy 65XE9005 javára. Csupán csak azért, mert 300kHUF-al kellett volna többet fizetnem, annyival pedig nem jobb az oled a xe9005-ben levő panelhez képest. Abból a 300kHUF-ból upgradelem inkább a hangrendszert (ez már folyamatban is van) és veszek új mediaplayert. Neadj isten megveszem az összes aktuális konzolgenerációt belőle ha úgy tartja a kedvem.

    Ezek mind-mind többet adhatnnak hozzá az élményhez (nekem), mint a pixelbaszás, amit eleve csak akkor vennék észre ha itt menne a két TV egymás mellett. Szóval ne már :) Persze ehhez az egészhez kellett egy nagyon ütős akció az XE-re, szóval minden relatív.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák