Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz nismoka #19329 üzenetére

    Kisebb mkv fájlokat lejátszik, ha bele van ágyazva a felirat azt is hozza, DE: a felirat legalább fél másodpercet késik, hiába formázott a felirat, pc-n szépen minden oké, de tv-n egy egyszerű keret nélküli halványfehér pici méretű hangyaboly ami megjelenik, és egyszerűen olvashatatlan. Mindez persze az alap androidos videólejátszóval...

    VLC mint említettem csak üres mappákat lát, MX player meg semmit... milyen lejátszót javasolnátok még?

    Nagyobb mkv fájlokkal viszont nem tudom mit lehetne kezdeni. Egyszerűen hiába látja, elindítanám, és ezt kapom: "A videó nem játszható le." - és ezzel szerinte el is van intézve. Na de itt jön a poén...! Közben lakótársam megjött, nála is található egy kisebb LG készülék, és annak a smartshare funkcióján keresztül látja amit a Serviioval megosztottam, mi több, lazán le tudja játszani. Na most akkor ez mi?!

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák