Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csalafinta65

    senior tag

    válasz dh66e #10201 üzenetére

    Nálam viszont a tűles, tiszta, szép kép a legfontosabb. A többi csak utána. ( jut eszembe, hogy pontosan 16 éve volt, vagy lett volna egy Sony TV-m. Természetesen CRT-ről van szó. Akkor volt 160 ezer pénz...nagyon húzós volt az ára...Csodálatosan szép képe volt!!( 72cm) De...akkora párna torzítása volt, hogy egy ókori oszlop banán alakot vett fel...ha átkapcsoltam a Teletextre, görbeség, görbeség hátán....szörnyen zavaró volt. Miután a második készüléket vitték el a lakásomból, felhívtam a Sony szervízt...igen, igen, tudunk a problémáról, de lehetetlen jóra beállítani...feleslegesen, de szívesen kiküldenek a 3. készülékhez egy műszerész...egyébként szép a képe?-kérdezték. Mondom, hogy nagyon nagyon szép. Akkor viszont kössek kompromisszumot! Javasolták. Nem lett 3. Sony...pedig az a Trinitron...micsoda magasan kiemelte a márkát. Egyébként az érdekesség kedvéért megemlítem, hogy a kecskeméti utcai eladó elárulta, hogy a hiba oka az, hogy Spanyolországban meo nélkül dobják a keleti piacra a Sony tv-ket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák