Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz krx21 #1012 üzenetére

    Ezen már túl vagyok, elsőre plazmát néztem ki, meg is néztem élőben, de arról letetettem, mert használtan is drága lett volna akkor. Más körülmények közé akartam besajtolni egy 50-es plazmát, de le kellett róla tennem. Átnyargaltam az LCD-re, de ott is hasonló problémákkal szembesültem.
    Átértékeltem a helyzetet, most egy másik szoba falára fog menni a kiszemelt tv. A sony HX750 lett volna a tv. A képe sokkal jobban tetszett, mint az LG, Samsung alternatívái. Sajnos a sonyt is hanyagolnom kellett mert már kifutó modell és csak bemutató darabok jöhettek volna szóba. Valahogy úgy vagyok most vele, hogy a kevés játék miatt nem akarom a képminőséget feláldozni. Így ha játékra nem lesz jó a választott tv, akkor majd játszani a másik TN-es lcd-n fogok.
    A felhasználási terület full hd, 3d és néhány sport műsor, foci, tenisz lesz, de ezeknek legyen gyönyörű a képe.
    (Tv-t meg majd nézünk a másik 32-esen, mert sokszor csak háttér tv-zés folyik.)
    Hátha az újabb plazma modellek már kevésbé érzékenyek a plazma technológia hátrányaira, talán még én is megbarátkozhatok velük a jobb képminőségért. Persze a tesztelő srácok cikkét még mindenképp megvárom.
    Kicsit hosszú lett, bocsi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák