Új hozzászólás Aktív témák

  • air

    nagyúr

    válasz dancsuri #32517 üzenetére

    Ezzel semmi újat nem mondtál. De nekem a TV-nél a funkcionalitás és a használhatóság számít, nem a bullshit.
    Nem tárolok rajta semmi olyan adatot, aminek a biztonsága miatt aggódnék. (Nem az elsődleges Google fiókom használom rajta.)
    Stabilitással nincs gondom. Gyorsaságot egyedül a Guide megnyitása és bezárása kapcsán várnék, de ezen az utolsó Lollipop update nem segít.
    Szóval TV-nél nem a motorháztető alatti dolog érdekel, hanem amit látok és használok.
    Tabletnél, telefonnál, ahol érzékeny adataim is vannak (bár ezek csak nekem értékesek és fontosak, másoknak vagy a szolgáltatónak, gyártónak nem sokat mondanak) ott persze mindig felteszem a biztonsági frissítéseket.
    De a TV-nél ez nem létszükséglet.
    Egy olyan update (LP -> MM) ami már látványos és használható változásokat is hozott volna, pedig sokaknak használhatatlanná tette a készülékét. Egyesek hetek óta vannak TV nélkül, mert a szerviz "alkatrészre vár".
    Mondjuk egy ilyen gyártói hibánál, az lenne a minimum, hogy cserélik az egész TV-t, max. 1 nap alatt.
    Na, ezért vártam ki az MM frissítéssel is, és nem tettem fel azonnal, ahogy megjelent. Valószínűleg nekem is behalt volna a készülék.

    [ Szerkesztve ]

    Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Új hozzászólás Aktív témák