Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborw

    tag

    válasz Márk #156 üzenetére

    Igen, ezen kívül teljesen elégedett vagyok a lappal! 1800X-van benne! XFR funkcióval 4.1-en megy, egyes esetekben. Tuningot nem erőltettem, próba képpen toltam fel 4ghz-re. ARCTIC COOLING Freezer 13 CO-val hűtöm. Még várok pár Bios-ra, tuning miatt, aztán mérlegelek, hogy mennyit bír ezzel a hűtővel, vagy hogy vízhűtés hozna-e annyi pluszt, amennyit rá kéne áldozni. Kompatibilitási problémám sem volt vele még. Bár azt észrevettem konvertálásnál, leterhelt magokkal, vagy Prime95-el, a hőfok érdekes alakul. Leterhelve mintha nem arányosan nőne a proci hőfoka. Prime95-el sem tudom 55-60 fölé "küzdeni" a hőfokot, ami nagyon pozitív. Amikor felhúztam 4Ghz-re, akkor megált 70 foknál (rendkívül jól szellőző házban). A lényeg visszakanyarodva, nem találkoztam "anomáliákkal" mint a többiek Asrock stb. Hogy megéri ezt a lapot venni? Ha nem szeretnél tuningot, vagy két kártyás rendszert, akkor nem éri meg. (szerintem) Ram kérdés, ha nem oldódik meg, akkor lecserélem legfeljebb idővel! Én elégedett vagyok a lappal, most ha jól néztem már van ahol 53-ért beszerezhető, de lesz ez még olcsóbb is! :)

Új hozzászólás Aktív témák