Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ysthvaan

    csendes tag

    válasz rob210 #886 üzenetére

    Köszönöm a bőséges választ!
    - Igen jól értelmezed lent fog és terhelés alatt ad ki zajt. Csak most kicsit össze van fagyva az egész gépsárkány így senki nem fog neki állni tárcsát cserélni. Holnap de kipróbálom amit mondtál, egyébként nagyon finoman és szépen lehet vele indulni, és még normál hangja van egy csúsztatásnak nem a sivító fémes.
    - Hűtővízből 100 km alatt bezabált fél litert, igaz, hogy állandó gyorsítás lassítás volt, mert a 34-esen tegnap 50 és 70 között lehetett gurulni úgy le volt fagyva, hazafelé pályán jöttem 80kával épp, hogy leheltem a gázt így nem sok víz fogyott, de fogyott így is vagy 2dl. 4 házra lakok a pályától így megállni nem kellett.Meleg motornál bent volt az intervallumban (minimumon), viszont mire kihült már megint csak az alján lötyög valami, vagyis fél liter hiányzik.
    Szerintem, ha csak nem melegedett volna be bent is meg lehetne fagyni, viszont vissza kellett húzni a fűtést, mert volt benne vagy 25 fok. Ismerős Puntója nem melegszik be (nagyon hidegben), tényleg párás a füstje, még hosszú út után is. Olajat nézem holnap, világosban. Dolgozni nem járok kocsival, mert csak 3 km; annyi séta meg épp kell. Viszont Bp Győr ingája lesz bőven.
    - Az ablaktörlő végállással nem szenvedek most, viszont, nagyon bosszantó, hogy tele tartály mosóval várnom kell 5 másodpercet mire egy ici-pici sugárban megjeneik a víz, beállítva jó lenne, de inkább csurdogál mint spriccel.
    - Generátorra holnap rámérek, mert jó az alapjárat, és így is vibrál minden fény, a fényszóró, meg nagyon elhalványodik, inkább sárgul, azzal látni nem lehet. (Kb mint egy gyertya) Bízom benne, hogy így nem normális. Állítólag az elmúlt 125e km alatt senki nem nyúlt hozzá. Ja és a töltés jelző lámpa is alapjáraton föl-föl villan.

    A könyv linkjét meg külön köszi!!!

    Egyébként lesz még vele dolgom, pl automata szivató ki van vezetve (gányolva) egy bovdennel az utastérbe, kihúzva nincs szivató betolva van :DD
    Rádió 3 hangszórós lett... :W stb, de először menjen biztosan, utána jönnek a csinosítások, nem szeretném, ha egy párszáz km-es út alatt valami miatt megállna.

    Műszarfalvilágítás. Nekem is tökéletesen világít, meglepően szép egy ilyen korú autótól. A mutató is végig, a lámpa visszajelzőjét nappal is lehet látni.

Új hozzászólás Aktív témák