Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Kolondrum #9237 üzenetére

    Ha jól emlékszem a ferde - elcsúszott fw-esre a banggood megoldás a kommentekbe adtak letöltési linket az "új / fake? hw-es" SJ4000 WiFi kamokra... őszintén ha be sem kapcsol, akkor már rosszabb nem nagyon lehet, lehet érdemes azzal próbálkoznod... banggood / értékelések között volt link (talán ide is berakta már valaki)... ezzel a sok hamisítással, stb. már én sem vagyok annyira képbe... én is inkább az SJ5000 felé és Xiaomi Sport kam felé orientálódok... illetve ajánlom másoknak is megvételre, mert kicsit drágábbak, de jobbak... és nincs is ez a hamisítás / fake probléma velük, ami az egész "erdeti SJCAM" SJ4000-et sújtja!

    Elég beszédesek az utolsó értékelések bang-en...

    Esetleg ezt próbáld meg:

    "Banggood Reply:
    Please come here to downlaod the file and udpate FW again(http://pan.baidu.com/s/1gd3pBcZ)"

    De csak saját felelőségre! (de szerintem ha azt mondtad be sem kapcsol... rontani már nem tudsz vele!
    Mégegyszer írom, ezt a fw-et csak akkor próbáljátok, ha az "eredeti SJ4000 WiFi"-s fw-ekkel nem éled fel!

    Továbbá volt itt valami praktika, amit GeryGrey írta talán... totál halálra... valami hosszú 10mpes egyszerre gombnyomás vagy hasonló... valaki keresse már vissza / aki emlékszik mire gondolok... (az rémlik, hogy mondta, hogy a kuku-ból hozta vissza... mert annyira tropa lett valamitől)
    Rá írok PM-et... ha nem találjuk / találjátok - keresi valaki vissza!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák