Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Belenéztem pár percre. Egyelőre csak arra voltam kíváncsi, hogyan fut a játék. Nos, nálam 1440p-ben, DirectX 12 alatt maximális beállításokkal*** gyönyörűen megy. Nem mértem sebességet, amúgyis VSync mellett játszok, de szerintem a GeForce Experience jól lőtte be a játékot, egy röccenést sem látok és szerintem a grafika is szebb, mint volt a Rise esetén.

    Egy kép a legelejéről:

    Majd ha kiérek külszínre és nappal lesz a játékban, lövök egy képet, hogy milyen a grafika. Szerintem nem lesz gond, nekem tetszik.:)

    MOD: Viszont a játék parancsikonja nagyon primitív lett, készíthettek volna szebbet is neki... :(

    ***: A maximális beállítások alatt azt értem, amit enged a gép. Pl. nekem nincs HDR-képes megjelenítőm, így azt nem is engedi bekapcsolni. Meg persze RTX sincs és szerintem nem is lesz egy darabig.:)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák