Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz thrill #236 üzenetére

    Az előrendelői bónuszokat fel szokták tüntetni az üzletek, hogy mit tudnak vállalni belőle, azaz ha a 48 órával korábbi startot biztosítani tudják, akkor biztosan megkapod két nappal start előtt. Viszont ha nem, akkor azt előre oda szokták írni, hogy ilyen és olyan oknál fogva csak 14-től tudsz vele játszani. Ha nem írnak semmit és mégsem kapod meg időben, akkor nem tudom, mit tudsz csinálni, de annyi biztos, hogy én onnan többé nem rendelnék elő semmit.

    (#235) blue01song: Most én is hasonló cipőben járok, mert a GMG-ről vettük meg többen is a Croft Edition-t, és még nem kaptunk kulcsot, pedig már rég ki van fizetve. Viszont aki korábban vett onnan, megnyugtatott, hogy meg lehet bennük bízni. Csak azt még mi sem tudjuk pontosan, mikor kapjuk a kódokat, mert az előtöltés hamarosan elkezdődik, ha valóban lehet tolni 12-től, akkor napokon belül meg kell, hogy küldjék. Megígérni ők sem tudták, hogy időben meglesznek.

    Engem mondjuk annyira nem izgat a 48 órával korábbi start, mert 12-én melőzok, csak csütörtöktől leszek szabin. Ha péntektől tudok csak játszani, akkor sem dől össze a világ, viszont akkor leszek teljesen nyugodt, ha végre a Steam könvtáramban figyel a Croft Edition, addig én is izgulok, mi lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák