Aktív témák

  • baranyigb2

    friss újonc

    Sziasztok! Tegnap délután arra értem haza, hogy az alvó állapotban hagyott asztali gépem monitorán fekete alapon fehér színnel az alábbi szöveg pörög: "A sérült biztonsági leírók helyettesítése az alapértelmezett biztonsági leíróval a következő fájlban:" és mellette egy hatjegyű, soronként egyre növekvő számsor. Nem szakítottam meg a műveletet, mert fogalmam sem volt, mi ilyenkor a helyes. A gép újraindult, de az egyik partícióm azóta elérhetetlen. A "sajátgépben" látszik a betűjelzése, de a tulajdonságokra kattintva 0 bájt foglalt területet és 0 bájt szabad területet mutat. Ami érdekes, hogy nem a merevlemez ment tönkre, mert az 3 partícióra van osztva, és csak ez az egy tűnt el közülük. Windows 7-et használok, aznap reggel volt egy KB890830 azonosítójú Windows Update frissítésem kártékony szoftverek ellen, ezen kívül nem tudok más rendkívüli eseményt, aminek a problémához köze lehet. Sajnos az angol tudásom szörnyű, talán ezért lehet, hogy semmit nem találtam a neten, ami segíthetne visszahozni a partíciómat. Nagyon köszönöm előre is a tanácsokat!

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz baranyigb2 #1 üzenetére

    Üdv!
    Kérdezd meg a HDD probléma (nem adatmentés) topikban.

    Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topikot, hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák