Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Skacok én úgy vagyok vele, hogy felesleges az összes hsz-t spoilerbe tenni, hisz aki ide jár az nyilván vállaja ezt a kockázatot. Aki végképp nem akar spoilert, az előbb vigye ki a játékot és csak utána jöjjön fel a fórumra szerintem. Viszont ez nem jó, hogy feljövök, mert nézném ki hogy áll és mindenhol a spoiler cenzúrát látom csak...

    Pár gondolat az utolsó bossról:
    A fiú melletti loyalitást választottam így a legerősebb bossal kell megküzdenem, de ez a 4 hp csíknyi harc áh... nagyon reménytelen. Túltolták itt már... Még a corrupted monk azt mondom oké volt, mert a 3 hp csíkjából 2-t finishing blow-al el lehetett tüntetni. Az úgy ok volt.

    Itt a végén viszont full meg kell vívni mind a 4 harcot, vannak fent YT-on kiváló taktikák rá, mindenki 20 percig öli a bosst, mert normális küzdelemben kb lehetetlen megölni. Kerülgetik csak, míg ki nem cheeselik azt az egy támadását, aminél bele lehet 1-2-t verni, hát grat... erről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy nagyon be vannak itt szűkítve a játékos lehetőségei.

    Nézzük csak meg a DS1-2-3, BB, final bossokat: lehetett taktikázni, lehetett normálisan HARCOLNI velük, mint egy igazi bajnok. Itt a Sekiroban csak futkos körülötte mindenki, arra az egy támadásra várva, mint egy gyáva alantas féreg. Nem tudsz vele több féle módon face-to-face megküzdeni, ami nagyon sajnálatos. Túltolták... Ehhez képest egy Orphan of Kos semmi nem volt, belegondolok már csak abba, hogy annak 1 hp csíkja volt, de jó is volt. Még Lobos is csak cheeseli ezt a bosst, szerintem ez mindent elárul róla. Abszolút nem fun csak egy guitar hero emulator a vége...

Új hozzászólás Aktív témák