Aktív témák

  • Iceclon

    csendes tag

    thx, a ház oldalának levétele tuti, de semmiképpen nem lehet tartós állapot, mert 2 perzsa cicám van, akiknek a szőre beteríti az egész lakást :) ha biztos hogy a szellőzés a baj, akkor veszek ilyen zalman hűtőt és felszerelem.

    A zugás egyáltalán nem zavar, autópálya mellett lakok, és annyira ingerszegény a környezetem (minden játékom tucatszor végigjátszottam, minden filmet 100x láttam, már egyszerre több mindent csinálok, pl. Splinter Cell közben a stargate valamelyik részének a szinkronát hallgatom, éjszaka úgy alszom el hogy közbe vagy kabaré vagy egy film megy a gépen) volt olyan hogy ki kellett kapcsolni a gépet, annyira zavart a csend, hogy egyszerűen nem bírtam elaludni.

    Ami viszont érdekel, hogy a vinyók életartalma növekszik-e ezektől a hűtőktől amit említettél .rewerse.? 2xMaxtor 120gigás SATA (8mb catch, 7200rpm)
    Az adatvesztés számomra egy kés a szívembe, és sajna mostanába előfordult párszor ami nem tett jót a lelkemnek :)

    (előszőr 1 SATA vinyó volt a gépbe mikor össze raktam a gépet, aztán mikor a mikrósütő lecsapta az áramot a winXP többet nem indult el, folyton újraindult bootolás közbe, akkor gyorsan elküldtem anyut venni még egy vinyót, arra akartam menteni az első vinyóról az adatokat winXP telepítés elött, de valahogy összeakadtak a vinyók, azt hittem az alaplap sata vezérlőjébe kell valamit állítani, de pechemre raid vezérlő volt és a vinyó teljes tartalmát letörölte... azt hittem végem :) )

Aktív témák