Aktív témák

  • Iceclon

    csendes tag

    .rewerse. thx az infót, reggel haza jön a bátyám meló elött, akkor leszedetem vele a gép oldalát. Az alaplapon lévő hűtés passzív, tehát ezüstszínű kb 4 centi magas borda van rajta. Még húztam is a szám, hogy a ph tesztben egy jó kinézetű MSI venti volt a chippen, a cikkben még hangsúlyozzák is hogy a hűtőben megusztuk a ledeket... én az egész hűtést megúsztam :D persze lehet hogy pont ezt szívom meg.

    Hát igen, ezek nem olcsó dolgok, de szüleim beletörődtek hogy teljesen összefonódott az életem a géppel. Emlékszem a nyáron életembe előszőr egy alapítvány leküldött egy szálóba ahol természetes termálvíz-fűrdő volt, 2 hétig voltam ott gép, zene és tv is csak 2 csatorna volt... elviselhetetlen volt... életem legrosszabb 2 hete volt, kis 4 négyzetméteres szobába töltöttem azt a 2 hetet grrr körülöttem 80 éves reumás emberkék... :) a másik amit megszívtam azon az úton hogy leégett az mp3 CD lejátszóm, pedig bekészítettem egy csomó zenét :)

    ui: megnéztem a pixel.hu oldalt és leesett az álam, jó cuccok nagyon (nahh, szüleim ki vannak bukva hogy ha meghallom az édesség szót kiráz a hideg, de mikor meglátok egy király számgép házat csurog a nyálam... :) ), az alaplapon lévő hűtő kb így néz ki mint a Zalman ZM-NB32J -os passzív hűttő csak ezüstbe(http://www.pixel.hu/ptermekek.php?sub=32)

    [Szerkesztve]

Aktív témák