Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz mirci18 #5056 üzenetére

    A többiek már kifejtették, de itt az én véleményem is.

    Ha sikerülne dobozzal együtt beszerezni a konzolokat, akkor én bizony csak azért felraknék egy polcot a falra, hogy a dobozokat kirakjam.
    A gyűjtők így szeretik. Érdemes megnézni apróhirdetési és aukciós oldalakon mennyivel könnyebben el lehet adni egy dobozos példányt.
    Sok embernek igen is számít a doboz, sőt tovább megyek, itt a fórumon van, aki Sega Mega Drive-ból beszerzi az Mega Drive egyet, a kettőt, Genesist, valamint Genesisből ezen kívül képes megvenni egy olyan változatot is, amin van egy "High Definition Graphics" felirat csak azért, mert olyan még nincs a gyűjteményben.

    Itt megjegyezném, sajnos egyetlen dobozos konzolom sincs. Majdnem vettem a héten egy dobozos SCPH-7502 szériaszámú Playstation 1-et, de a végén kiderült, hogy eléggé átverés gyanús a dolog.

    Pár napja az egyik nagyobb aprós oldalra felkerült egy dobozos SNES. Egy nap alatt elvitték 15000 Forintért.
    Doboz nélküli már 3000 Forintért van, de lassabban megy el.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Új hozzászólás Aktív témák