Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz szarvasbogár #12652 üzenetére

    Itthon azért elég kevés ember van, aki megengedhet ilyen 100k közeli kollektor cuccokat magának (és még mellé meg is veszi őket, mert érdekli annyira), a legtöbben vagy egy konzolt, vagy egy játék sorozatot gyűjtenek komolyan (ahogy észrevettem).

    Viszont itt a példádban az eladót annyira nem értem, még ha az ebay-es ársáv aljára árazza, és a jutalékot levonjuk, akkor is van 40-50k különbség, így már inkább ebay-en adnám el a helyében.

    A retro cuccok meg sajnos nem lesznek olcsóbban, max. ha valami tudatlan eladót kifog az ember, de szerintem azok is lassan kezdenek kifogyni, lassan már mindenki eladta a padlásról/szekrény aljáról a régi 8 és 16 bites konzoljait (én is sajnálom, hogy nem mondjuk egy 10 éve kezdett el ez jobban érdekelni, tippre akkor fillérekből rengeteg mindent meg lehetett volna venni) - azért arra kíváncsi lennék, hogy meddig emelkednek az árak, mert szerintem idővel a kereslet is vissza fog esni (pl. mikor már felnő az a generáció, aki nem látott gyerekkorában ilyen gépeket).

Új hozzászólás Aktív témák