Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    Sziasztok!
    A Huawei P8 lite topikban ajánlották, hogy érdeklődjek itt is.
    Szóval az alapvető probléma a következő. Kaptam Karácsonyra egy új telefont a lányomtól. A Régi telóból kivettem az SD kártyát és csak áttettem az újba.

    Gondolván, hogy majd a telefon formázza magának, vagy én a megfelelő menüpontban.

    Nos a gondolatot nem követte tett mivel a telefon menüjében meg sem jelenik az SD kártya.

    A kártyát már kivettem a telefonból, lepucoltam róla a régi teló cuccait, leszedtem a partíciót, újra particionáltam exFat-ra formáztam vissza raktam a telóba, továbbra sem látta. Kivettem megint, kártya olvasóval csatlakoztattam a pc-hez, másoltam rá pár pdf-et. A pdf-et megnyitottam és olvasható volt a cucc. A kártyát vissza raktam a telefonba, és lásd a fenti képet nem jelenik meg.

    A telefonra telepítve van az SD Insight, elindítom azt írja MMC Card: hynix HAG2e 16 GB Feb 2017

    Ha váltok, hogy SDIO Card: UNKNOWN Model 0x1101 Size N/A Date N/A

    Mit lehetne még elkövetni az SD kártyával, vagy esetleg a telefon a hunyó?

    A kártyát 2017 Augusztusban vettem az eBay-en de elméletileg megbízható ajánlott forgalmazótól.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák