Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Nézegettem az Intel oldalát, és valami nem stimmel nekem a procikkal :B
    Az alábbi összehasonlító táblázat szerint a 2500K prociban is csak 850/1100Mhz a GPU frekvenciája, mint a sima 2500-ban, holott a tesztek szerint a 2500K-ban magasabb, 1300Mhz a max. frekvencia.
    Hol a tévedés? Az Intel adatlapja a hibás, vagy a tesztoldalak infója rossz? :F
    A 2400 procinál fel van tüntetve a Embedded Options Available, ami a 2500, és a 2500K-ból hiányzik. Ez pontosan mit takar?
    És meg egy érdekességre felfigyeltem, a 2500K prociból hiányoznak még a következő funkciók, amik a sima 2500, és a 2400-ban is fellelhetők:
    Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d). és a Intel® Trusted Execution Technology.
    Ezen különbségeket észrevette már valaki, és ki lettek már elemezve itt a fórumon?
    Ha igen, akkor kérnék egy linket, ahol ezeket kibeszéltétek, ha nem, akkor nézzétek meg a táblázatot, és kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ezek a funkciók pontosan mit takarnak, és milyen előnyökkel, vagy hátrányokkal jár a meglétük/nemlétük :U :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák