Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz digikábeles #66417 üzenetére

    Mint ahogy az sem, hogy nem szeretnék ledes tévét.

    miért szerinted a D,E,F,H széria micsoda? vagy te az oledről beszélsz?

    Realme GT Master Edition

  • Csekusz

    tag

    válasz digikábeles #66417 üzenetére

    Digikábeles, az a szitu, hogy nem ujjabb szériát akartam elsősorban, hanem nagyobb képátlót. Oldal led-es tv-m volt eddig is, gyönyörűszép a kép, mondhatni(az F8000-eshez képest) nem felhős, nincsenek bevilágítások. Amin én elsősorban ki vagyok bukva, az az, hogy belenyúltam. Az F8000-est sokan tesztelték, alapvetően (nagyon) jó véleménnyel voltak(vannak) róla. Én azt gondoltam ennyi pénzért, ilyen sz.rt már nem tudnak gyártani. Ettől függetlenül, inkább pechesnek érzem magam, mint a technológia, vagy az elképzelésem(tudásom) becsapottjának.
    Sajnos ilyen áron, akkor, egyetlen web-es hiv. garis boltban sem kaptam volna meg mint így... Ezt a tv-t is, mivel zsír, 0 perces, bontatlan készülék, 3 hétig vadászták nekem. Illetve nem gondoltam volna, hogy...
    Oké, megígérem szólok, megígérem nagy show lezs, ígérem, ha nem jutok dülőre a szervízzel, ki...szom a 4.-ről. (Nem kicsit vagyok elkeseredve a tv miatt. Egy évig spóroltam mindenen, csomó mindent (játékkonzolt, telefont, navigációt) eladtam, hogy meg tudjam venni...ja és még kölcsön is kaptam rá basszus, most jut eszembe. :Y
    Holnap reggel intézem a szervíz, szólok az ismerősömnek jöjjön ki, nézze, csinálja meg, vigye el, cseréljék ki, tök mindegy. Valami tipp jó lenne, hogy tudom neki is megmutatni a bevilágítást a tv-n. Bekapcs után nagyon látványos, de az csak 3-4 mp., illetve sötét háttér elött látszik.
    Köszi a jótanácsokat/segítséget srácok ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

Új hozzászólás Aktív témák