Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz Gicz #63511 üzenetére

    Nézd, ha nekem (nyilván beállítás - értsd : szín,kontraszt,stb... -függvénye nélkül is) az egyik lejátszónak számomra láthatóan szebb képe van pl. 1080p .mkv file-ok lejátszásánál,mint a másiknak,akkor értelemszerűen azt fogom használni....jöhet nekem bárki,bármilyen hivatalos mondandóval.....Gyakorlatilag nekem eddig a sok-sok lejátszóprogramból a SplashPro képe tetszett a legjobban,ezért az általam 70%-ban nézett médiatípushoz (sorozatok 1080p .mkv formátumban) csak ezt használom.....és mivel nem kezel BD ISO-t, arra a PDVD-t.... (a fennmaradó média nézegetési szokásaim 30%-ában ) Miért kéne "kompromisszumot kötnöm", hogy egyetlenegy lejátszót haszmálok mindenre....? OK, hogy a PDVD is lejátssza például az 1080p .mkv-t.....de ha nekem jobban tetszik az emlitett formátumra a SplashPro képe,miért ne használjam.....Ha nekem "szebb", akkor baromira nem érdekel, hogy mások szerint "ugyanolyan"... :)) Ha a SplashPro kezelné a BD ISDO-t,arra is azt használnám,mert nekem annak a lejátszója a legszebb....sőt, kapaszkodj meg : lehet megköveztek ezért, de pl. ha nagy ritkán 720p, vagy 1080p .wmv-t nézek ,a WindowsMedia Player-rel játszom le,mert ott,annak a kodeknek SZÁMOMRA a WMP a legszebb megjelenítője....

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák