Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz nightshadow #5927 üzenetére

    Ugyanezt akartam írni, nekem is van egy 15 éves Trinitronom, etalon a képminősége.
    Soha nem kedveltem a Thomsonokat, itt a bizonyíték, hogy igazam volt.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Anonymus23

    veterán

    válasz nightshadow #5927 üzenetére

    Dettó, csak igazából nem nagyon hiszem el, hogy a fekete az koromfekete.
    Nálam is a "felhősödés" is csak akkor látszik, amikor tök "fekete" képernyőt nézek, és lám, nem ám koromfekete, hanem max sötétszürke. De könyörgöm, mikor néz az ember üres képernyőt? Max amikor elmegy az áram :D

    Ebből az egészből igazából csak arra akartam utalni, hogy sok embernek ez fel sem tűnik, mivel a mostani TV-je sem jobb, sőt, talán rosszabb ebből a szempontból.
    Pl. Hétfő este nézegettem az MM-ben a TV-ket, hogy melyik is tetszik, egyszer csak mellém áll egy ember, ni mondom az egyik kollégám. Elkezdtünk beszélgetni, és próbáltam segíteni neki, hogy mire is kellene odafigyelni (pl sikerült egy 106 centis plazmáról lebeszélni, mert occó-óccó, de csak 1024x768-as felbontása volt).
    Végül is egy 42"-os LG-t rendelt meg (nem az MM-ből :) ). Mondom neki, hogy figyi, annak a képe azért "mosottabb", meg nem annyira kontrasztos mint pl a mellette lévő Samsung (mind ilyen volt, mármint az LG, nem csak az egyik volt elállítva). Mondja, hogy Ő nem látja, szerinte tök egyforma a kettő, csak sikerült neki megmutatni, hogy miről is beszélek, de mondja, hogy kb 4-5 méterről nézi, neki jó lesz az is. És valóban neki tökéletes lesz az is. Az életben soha nem fogja tudni, hogy mi az a felhősödés, miért nem koromfekete a koromfekete, hanem vett egy TV-t, egész jó áron. Ennyi.
    Itt a fórumon van ez egy kicsit túllihegve szerintem.

    Anno több mint 30 évvel ezelőtt, a színes TV akkor volt színes TV, amikor elétettük azt a bizonyos üveglapot, amin különböző színek voltak ráfuttatva, és bár a focipálya alja zöld volt valamennyire, a tetején bizony ilyen kékes színű volt a fű :D.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák