Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fer

    őstag

    válasz BBéci #4020 üzenetére

    De fadobozos genius-t használtan kapsz 17K-ért is, és köztudottan jól szól az árát nagyon is megéri, és aki ért hozzá még többet ki tud hozni belőle! Ne feledjük, TDA-s ic-vel vezérelt erősítő van benne, ami nagyon régi módi, és még is megrezegteti a házat elég rendesen, és a minősége sem marad el olyan sokkal!Te lehet jobban el vagy eresztve anyagilag, ezért meg engedheted magadnak, hogy drágább erősítőt vegyél, de a többség nem így van ezzel, mint például én sem!!!Épp ezért aki teheti meg próbálja minél kevesebb anyagi ráfordítás nélkül megúszni a "fejlesztést"! Ha nár egyszer meg van egy jól működő rendszer, amivel elégedett a tulaja, nem fog még több 10 ezret kidobni, csak azért, mert a modern elektronika gyártók, le, illetve kispórolnak dolgokat, az újabb fejlesztésekből! Én is azért kényszerültem, egy dekódert venni, hogy azt a pár filmet amit meg akarok nézni, (HD felbontásban) élvezhessem 5.1-ben! Ezért én sem fogok erősítőt, meg még hozzá hangfalakat venni! Ami jól működik, azt nem kell bolygatni!

    ''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

Új hozzászólás Aktív témák